Služby prenajímateľom

Spolupráca. Dohodneme si s vami osobné stretnutie, na ktorom sa oboznámime s vašou nehnuteľnosťou. Na základe cenovej analýzy odporučíme cenu prenájmu.  Oboznámime vás so všetkým, čo naša práca obnáša a nákladmi spojenými s prenájmom nehnuteľnosti. Uzavrieme spolu dohodu o sprostredkovaní.

 

 

Marketing. Na každú nehnuteľnosť ušijeme marketing na mieru. Poradíme ako pripraviť nehnuteľnosť na prenájom. Profesionálne nafotíme a upravíme fotografie s využitím kvalitnej foto techniky. Detailne a lákavo opíšeme Vašu nehnuteľnosť, bytový dom i okolie. Nehnuteľnosť umiestnime na náš web a na najvyhľadávanejšie realitné portály. Naviac využívame sociálne siete, direkt e-mail, online marketing. Aktívne odprezentujeme nehnuteľnosť záujemcom.

 

 

Garancia nájomníka. Podpísaním nájomnej zmluvy naša práca ešte nekončí. Dohliadneme, aby bola dodržaná spokojnosť na oboch stranách. Ak by sa stalo, že nájomník odíde z prenajímanej nehnuteľnosti do 6. mesiacov, ďalšieho nájomníka vám nájdeme s 50% zľavou z provízie.

 

 

Upratovacie služby. *Ide o doplnkovú službu k nájmu. Šetrite čas a nechajte kompletné upratovanie nehnuteľnosti na odborníkov. Vysávanie, utieranie prachu, umývanie plôch, umývanie okien, kompletná dezinfekcia kúpeľní a WC, čistenie odtoku, prevonanie miestností. Všetko je to zabezpečené preverenou externou firmou.

 

 *platená služba