Naše skúsenosti - Vaša spokojnosť

 

Dôvera. Dôveru si získavame svojou prácou. Práca v realitách je o progrese, dynamike a o stálom vzdelávaní. Neustále inovujeme, aby sme k Vám boli bližšie. Ako prvý absolvujeme najvyššie odborné školenia v rámci realít. Získali sme 1. kariérny titul na Slovensku RSc., 1. maklér na Slovensku certifikovaný podľa Európskej normy ISO 17024, 1. miesto na Slovensku v počte obchodov a vo výške obratu, v Európskom rebríčku 27. miesto z viac ako 10.000 maklérov, držiteľ medzinárodných ocenení PLATINUM CLUB a 100% CLUB.

Ochrana. Poskytujeme záruku najvyššej ochrany. Našim maklérom sa môžete zveriť so všetkými názormi aj Vašími potrebami. Vaše informácie sú pre nás nanajvýš dôverné a v bezpečí uložené. Dodržiavame základné zásady spracovania osobných údajov podľa GDPR. Zmluvy sú autorizované naším advokátom, t.z. najvyššia právna ochrana pri predaji nehnuteľnosti.

 

Tímová práca. Pre človeka je najväčším darom pracovať s ľuďmi, v kolektíve, kde chcú, aby ste sa neustále zlepšovali. Naša kancelária je miesto, kde každý môže riadiť svoj profesionálny osud. Nie sme len kolegovia, ale aj priatelia a poradcovia. Nevedieme konkurenčný boj, ale vzájomne spolupracujeme a radíme si. Naša pracovná etika je na prvom mieste a s klientmi zaobchádzame s maximálnou starostlivosťou a čestnosťou, snažíme sa zabezpečiť záujmy našich klientov, akoby išlo o náš vlastný majetok.

 

MY ... neponúkame priestor - PONÚKAME POCIT DOMOVA