Referencie

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

Pán Poláčik je veľmi entuziastický človek, pomohol nám dokončiť všetku koordináciu check-inu a vedel riešiť aj núdzové situácie, keď sa situácia zmenila a asistoval nám pri akomkoľvek procese kúpy bytu. Výborný človek - maklér.

02/2023 Kupujúca W Dai - byt Klincová ul., Bratislava

*****

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

Oceňujem p. Poláčika a vyjadrujem spokojnosť s odbornosťou, aktívnym prístupom a snahou o zrealizovanie predaja nehnutelnosti.

02/2023 Predavajúci Emil M. - byt Astronomická ul., Bratislava

*****

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

Rada by som poďakovala maklérovi pánovi Petrovi Poláčikovi za profesionálny, promptný a spoľahlivý prístup v komunikácii a sprostredkovaní kúpy bytu v Petržalke. Odporúčam.

02/2023 Kupujúca Veronika I. - byt Jasovská ul., Bratislava

*****

Ing. Mgr. Helena Prelecová - realitný expert

Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie celého obchodu. Som veľmi spokojná, ako to všetko prebiehalo, s Vašou profesionalitou, ústretovosťou, jednaním, príjemným vystupovaním a skvelo odvedenou prácou.

Veľké poďakovanie pani Ing. Mgr. Helene Prelecovej realitnej expertke z NajlepsiMakleri.sk za skvelo odvedenú prácu, dokonalý servis, profesionálny a zodpovedný prístup. Za jej príjemnú a profesionálnu komunikáciu. Obchod bol perfektne zorganizovaný, všetko prebiehalo podľa mojich predstáv vo veľmi príjemnej atmosfére bez tlakov a napätia. Mám radosť, že som mala to šťastie vybrať si práve pani Prelecovú, zostal dobrý pocit a v prípade ďalšej potreby budem kontaktovať a tiež doporučovať. Prajem veľa zdravia a spokojných klientov. Rada sa v budúcnosti stretnem, poradím, podľa potreby využijem znova Vaše služby a určite odporúčam. 

11/2021 Predávajúca Mariana V. - byt Čiližská ul., Bratislava

*****

Ing. Mgr. Helena Prelecová - realitný expert

Sme nadpriemerne spokojní. Oceňujeme profesionálny prístup realitnej maklérky Ing. Mgr. Prelecovej za veľmi rýchle a efektívne jednanie. Veľmi podrobne nám vysvetlila aké kroky sú zo strany nás ako predávajúcich potrebné zabezpečiť. Pri každej našej otázke a probléme nám pomohla nájsť riešenie. Tiež sa ceníme ústretovosť a ochotu v priebehu celého procesu. Jej práca bola pre nás veľkou pomocou a úľavou. Jednanie bolo na maximálne profesionálnej úrovni, vždy sme boli informovaný o aktuálnom stave obchodu a v akom štádiu sa nachádzame. Rozhodne odporúčame jej služby aj svojím známym. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme pani Prelecová, už druhý krát za krátky čas. Prajeme Vám veľa zdravíčka a veľa úspechov.

10/2021 Predávajúci Štefan a Eva K. - dom Ul. Gaštanový rad, Dunajská Streda

*****

Ing. Mgr. Helena Prelecová - realitný expert

 

Veľakrát ďakujem za pomoc, profesionálne znalosti, ochotu, promtnosť, nadštandardnú službu a príjemné vystupovanie pri predaji nášho bytu a kúpe nového. Najskôr som bola presvedčená, že oboje zvládnem "ľavou zadnou", makléra nepotrebujem, peniaze ušetrím.

Po pár dňoch som zistila, že to nebude "ľavou zadnou". Skontaktovala som sa s pani Ing. Prelecovou a žasla som nad množstvom úkonov, ktoré z tejto situácie vyplývajú. Pani Prelecová všetko s prehľadom riešila, pomohla mi aj pri mojich dlho sa "vlečúcich" riešeniach ako je prepis elektriny, plynu... Ubezpečujem vás, že to podľa mojich skúseností nie je vôbec jednoduché. Pani Prelecová s absolútnou istotou vedela "čo a ako".

Keď som kľúče od bytu odovzdávala a zároveň nové preberala, som pani Prelecovej povedala - teraz už chápem za čo je tá odmena! A som hlboko presvedčená, že to bola dobrá a mne veľmi prospešná investícia "navyše"!

05/2021 Predávajúca Tamara S. - byt Nábrežie arm. gen. L. Svobodu, Bratislava

*****

Ing. Mgr. Helena Prelecová - realitný expert

Oceňujeme profesionálny prístup a veľmi rýchle a efektívne jednanie zo strany realitnej spoločnosti. Pri kúpe (už) nášho bytu sme spolupracovali s p. Prelecovou, ktorá nás vždy informovala o priebehu a jasne nám vysvetlila aké kroky sú zo strany nás ako kupujúcich potrebné. Výborná spolupráca. Určite odporúčame spoluprácu s p. Prelecovou, ktorá zaručí veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup počas predaja/kúpy nehnuteľnosti.

04/2021 Kupujúci Marika a Peter - byt Slávičia ul. - Senec

*****

Ing. Mgr. Helena Prelecová - realitný expert

 

Pani Prelecová nám pomohla pri kúpe nehnuteľnosti. Veľmi si cením jej jasnosť v komunikácii a podrobné vysvetlenie toho, čo nás čaká. Pri každej našej otázke a probléme nám pomohla nájsť riešenie. Tiež si cením ústretovosť a ochotu v priebehu celého procesu. Počas odovzdávania nehnuteľnosti mala pripravené vyplnené všetky tlačivá, ktoré sme potrebovali pri prepise energií. Jej práca bola pre nás veľkou pomocou a úľavou, keďže to bolo po prvýkrát čo sme kupovali nehnuteľnosť.

04/2021 Kupujúci Veronika a Mark N. - RD Veľké Dvorníky

*****

Mgr. Andrej Šíp - realitný expert

So službami makléra Mgr. Andreja Šípa som bol nadmieru spokojný. Osobne oceňujem priamu, vecnú a rýchlu komunikáciu. Jednanie bolo na maximálne profesionálnej úrovni, vždy som bol informovaný o aktuálnom stave obchodu a v akom štádiu sa nachádzam. V tejto hektickej dobe to bolo presne to, čo som potreboval a to mi dodávalo pocit istoty a dôvery.

Rozhodne odporúčam a obrátim sa jeho služby aj pri najbližšej príležitosti, rovnako ho odporučím aj svojim známym.

Boli sme veľmi spokojní so službami firmy NajlepšíMakléri,konkrétne s p. maklérom Andrejom Šípom. Ochota poradiť, aj cez víkendy, promptnosť pri vybavovaní potrebných dokumentácií a najmä vysoká profesionalita.

03/2021 Predávajúci Ing. Pavol Š., Kupujúca Denisa S. - byt Gelnická ul. - Bratislava

*****

Andrej Židek RSc. - realitný expert

S prácou pána Žideka som bola veľmi spokojná. Jeho celková realizácia obchodu bola na profesionálnej úrovni. Vrelo odporúčam ďalším predávajúcim.
Predávajúca Martina H. - byt Jánošíkovská ul. - Dunajská Lužná

Kúpou bytu nás sprevádzal realitný expert pán Andrej Židek. Hneď pri prvom stretnutí si získal našu dôveru prehľadom v oblasti realitného trhu, pokojným a profesionálnym vystupovaním. Poradil, zodpovedal naše otázky a doviedol kúpu do zdarného konca. Zabezpečil všetko potrebné "na kľúč".Vrelá vďaka!

11/2020 Kupujúci Štefan a Eleonóra J. - byt Jánošíkovská ul. - Dunajská Lužná

*****

Ing. Mgr. Helena Prelecová - realitný expert

Ďakujem za pomoc pri predaji nášho bytu. Bolo to absolútne bez problémov, fantastická spolupráca. Rád vašu kanceláriu odporučím svojim priateľom a známym.

09/2020 Peter D. - byt L.Dérera - Kramáre, Bratislava

*****

Ing. Mgr. Helena Prelecová - realitný expert

Ďakujeme p. Prelecovej za profesionálnu  pomoc pri kúpe domu, boli sme nadpriemerne spokojní a využijeme jej pomoc aj v budúcnosti pri predaji našej nehnuteľnosti.

08/2020 - Štefan a Eva K. - RD Dolná ul., Dunajská Streda

*****

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

Spolupráca s pánom Poláčikom a s pánom Šípom bola viac než výborná. Profesionálny prístup a musím povedať, že vzhľadom na začínajúcu krízu korony v čase predaja nášho bytu si s tým veľmi dobre poradili. Dokonca si sledujú aj dotiahnutie kúpy nášho nového bývania. Maximálna spokojnosť s ich prácou, naozaj vedia ako klientovi pomôcť a oceňujem aj osobný prístup, že sa s nimi dá otvorene rozprávať. Môžem len vrelo odporúčať :), ďakujeme veľmi krásne.

07/2020 predávajúca Jana B. - Jesenná ul. - Bratislava

*****

Andrej Židek - realitný expert

Pán Židek, ďakujem Vám za váš profesionálny, ochotný a hlavne férový prístup pri sprostredkovaní predaja nášho bytu. S vašou prácou som nadmieru spokojná. Ste človek na správnom mieste, proste špička vo svojom odbore. Budem vás odporúčať aj známym. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov.
Dovoľte mi poďakovať za zastrešenie celej operácie s predajom bytu na Medenej ulici v Bratislave, ktorá bola výborná.

 

11/2019 Ľubomíra S., Vladimír H. - byt Medená ul.

*****

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

Veľmi sa chcem poďakovať pánovi Poláčikovi a pánovi Šípovi za úžasný prístup a profesionalitu. Aj keď nie sme rodina ich prístup bol presne taký, ako ja môžem - RODINNÝ a to je to naj. Nebola som len ďalší klient a za to veľká VĎAKA. ❤️

10/2019 Zuzana H. - byt Vígľašská ul.

*****

Andrej Židek - realitný expert

Chcem sa Vám poďakovať za vysoko profesionálny a zároveň ústretový prístup počas  predaja nášho bytu.Predaj bytu je pre nás predávajúcich zriedkavá činnosť. Realitných kancelárii a takzvaných „maklérov“ je naozaj veľa a musím povedať, že ja som si vybrala Vás a vybrala som si veľmi dobre. Vrelo odporúčam každému vašu realitnú kanceláriu Najlepší makléri a ja osobne odporúčam Vás pán Židek. Ste Pán maklér a veľký profesionál!Ďakujeme.

10/2019 Mária B. - byt Považanova ul.

*****

Mgr. Andrej Šíp - realitný expert

Touto cestou sa chceme poďakovať najlepším maklérom pánovi Ing. Poláčikovi a pánovi Mgr. Šípovi za profesionálny a ľudský prístup, ochotu a trpezlivosť pri predaji nášho domu. Ústretovosť a milý prístup pána Mgr. Šípa dávajú tie najlepšie referencie pre Vašu realitnú kanceláriu. Všetky náležitosti prebehli s absolútnou hladkosťou za čo sme mu vďační. Ďakujeme a Vašu realitnú kanceláriu môžeme iba vrelo doporučiť.

09/2019 Viera H. a Mária S. - RD Šamorínska ul., Senec

*****

Andrej Židek - realitný expert

 

Všetko prebehlo ako sme sa dohodli, skutočná starostlivosť o klienta. Profi prístup. Odporúčam.

07/2019 Karol G. - byt Novohorská ul.

*****

Mgr. Andrej Šíp - realitný expert

Môžem povedať, že s vašou spoluprácou som bol spokojný, najviac by som ocenil váš prístup, že ste bol ochotný ísť vybaviť potrebné formality na katastri nad rámec vašich povinností a to ako rýchlo prebehol proces od predaja až po kúpu bytu. Ďakujem.

07/2019 Branislav Ž. - byt Kadnárova ul.

***** 

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

Páni Poláčik a Mgr. Šíp, chcem sa poďakovať za Vašu precíznu prácu pri predaji môjho bytu.
Celý priebeh predaja bol rýchly a dôsledný k maximálnej spokojnosti predávajúcej aj kupujúcej. Určite Vás budem mojim známym odporúčať.
Môžem potvrdiť, že ste NAJLEPŠÍ MAKLÉRI, nie je to iba fráza. Ešte raz ďakujem a keď bude potrebovať realitnú kanceláriu, opäť oslovím Vás.
Ďakujem.

06/2019 Mária B. - byt Krížna ul.

*****

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

Od momentu prvého kontaktu s pánom Poláčikom a neskôr aj s pánom Šípom sa nám potvrdzovalo, že zvolený názov je v ich prípade  príznačný, plne oprávnený. Pri každom ďalšom kontakte v súvislosti s procesom predaja bytu v lokalite Bratislava -Nivy sme sa o tom opätovne presviedčali. Dôslednosť, korektnosť, spoľahlivosť, skrátka vysoká profesionalita a naviac ľudský prístup a ústretovosť.

Som vďačná mojej dobrej známej, že vo fáze rozhodovania sa pre realitnú kanceláriu mi na základe svojich vynikajúcich skúseností odporučila práve spoluprácu s pánom Poláčikom. 

Za celý dôveryhodný a navyše rýchly priebeh predaja bez stresov sa môžeme obom skutočne naslovovzatým profesionálom, pánovi Poláčkovi aj Šípovi len úprimne poďakovať  a s plnou zodpovednosťou prehlásiť, že odporúčame kontaktovanie práve s nimi.

05/2019 Elena M. a Milan M. - byt Líščie Nivy

*****

Ing.Peter Horský - realitný expert

Celková spokojnosť, služby špičkové, spoľahlivosť na 100%. Odporučili sme pána Horského aj našim známym, ktorý predávajú RD.

04/2019 Peter a Katarína F. - RD Vrbová ul., Jelka

*****

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

 

Už viackrát som predávala nehnuteľnosť na Slovensku a Najlepší makléri boli naozaj najlepší...prístup, profesionalita, rýchlosť, ochota, kvalita a super energia! Niet čo dodať. Veľká vďaka!

04/2019 Marta K. - RD Šípková ul., Chorvátsky Grob

*****

Mgr. Andrej Šíp - realitný expert

Radi by sme obaja s manželom veľmi pekne poďakovali za nadštandardné služby, ktoré nám poskytla Vaša realitná kancelária. Obzvlášť nášmu maklérovi Mgr. Andrejovi Šípovi, ktorý sa doslova postaral o všetko. Náš byt profesionálne odprezentoval krásnymi fotkami, obhliadky zorganizoval na jednotku a nakoniec aj po právnej stránke všetko klaplo hladko a bez akéhokoľvek stresu. Trocha som sa predaja bála. Počula som už všeličo. Ale bola som neskutočne prekvapená ako veľmi záleží na výbere realitnej kancelárie a hlavne makléra. Pána Šípa môžem len odporučiť. S ním sa naozaj nieje čoho obávať. Predaj bytu bol pre mňa príjemnou skúsenosťou.

10/2018 Alexandra B. - byt Račianská ul.

*****

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

S firmou Petra Poláčika - Najlepší makléri mám osobnú skúsenosť. Predaj nehnuteľností je náročný na administratívu , čas a  realitnú odbornosť. Spolupráca s touto spoločnosťou bola vynikajúca, lebo všetko urobili doslova " na kľúč", všetky kroky korektne odkonzultovali a dodržali stanovené termíny. Sú to špičkoví profesionáli. Na Slovensku  je to vzácnosť a preto  s nimi budem spolupracovať aj v budúcnosti. 

09/2018 Ľuboš Zeman, textár - dom Bratislava

*****

Peter Poláčik RSc.

Spolupráca s Vami bola vysoko profesionálna. Bolo vidieť, že sa na realitnom trhu orientujete naozaj výborne. Oceňujem, že ste mi pomohli nastaviť cenu za nehnuteľnosť, tak aby sa naozaj predala za najlepšiu možnú cenu. Vaše služby určite prispeli k tomu, že byt bol predaný za cenu vyššiu ako keby som ho predával bez Vás. Oceňujem Vašu samostatnosť počas celého procesu predaja. S predajom som nemal žiadne starosti, zaťažovali ste ma minimálne. Týmto by som sa Vám a pánovi Poláčikovi chcel poďakovať za spoluprácu a určite by som Vaše služby využil aj v budúcnosti.

08/2018 Štefan S. - byt Závodná ul.

*****

Mgr. Andrej Šíp - realitný expert

Cielene Vám chcem zložiť poklonu za pracovný výkon súvisiaci s predajom nášho pozemku. Úloha bola vzhľadom na špecifickú problematiku súvisiacu s pozemkom neľahká a o to viac si vážim prístup k problematike i výber postupov, ktoré ste v priebehu celého úspešného procesu zvolili.

07/2018 - Juraj J. - pozemok Karpatská ul., Mariánka

*****

Peter Poláčik RSc. - šéfmaklér

Rada by som vyjadrila svoju maximálnu spokojnosť so službami vašej maklérskej kancelárie. Som rada, že som pri kúpe svojej prvej nehnuteľnosti mohla spolupracovať práve s vami. Veľmi si cením váš profesionálny prístup a tiež rýchlosť, ktorou sme sa dopracovali k zdarnému koncu napriek dnešným výzvam na trhu :-) Bez vás by to určite nešlo.

Ak by náhodou niekto v mojom okolí zvažoval kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, môžem vás smelo odporúčať.

06/2018 Jaroslava B. - byt Ipeľská ul.

*****

Ing.Peter Horský - realitný expert

S Vašim prístupom a zastupovaním sme spolu s mojím manželom boli veľmi spokojní. Na základe nášho súkromného inzerátu nás oslovilo viacero realitných maklérov a Vás sme si vybrali na základe dobrého"prvého dojmu", ktorý sme si utvorili po telefonickom rozhovore. Boli ste ochotný poradiť a stretnúť sa aj nezáväzne. Mali sme už skúsenosti s niekoľkými inými realitnými spoločnosťami, avšak vystupovanie a úroveň znalostí a vhodných postupov pri predaji bytu boli u vás na vyššej úrovni ako u konkurencie. Pred podpisom sprostredkovateľskej zmluvy ste nás oboznámili s podmienkami a vedeli ste zodpovedať každú našu otázku. Komunikáciu s potencionálnymi klientmi sme nechali na Vás a o každom kroku sme boli podrobne informovaní. Podpis kúpno-predajných zmlúv prebehol hladko a rýchlo aj vďaka Vášmu profesionálnemu jednaniu.

Prístup bol profesionálny. Bola som veľmi spokojná so spoluprácou.
Chcem Vám aj poďakovať za Vašu spoluprácu, som rada že som natrafila práve na Vás.

03/2018 predávajúci Daniela P. / kupujúci Jana B. - byt Kozmonautická ul.

*****

Peter Poláčik, RSc. - šéfmaklér

Chcel by som veľmi pekne poďakovať za spoluprácu pri predaji bytu. Spoluprácu s realitným maklérom p. Poláčikom a jeho kolegom p. Šípom som si vybral opätovne vzhľadom na predchádzajúce výborné skúsenosti, a ani tento krát ma nesklamali. Oceňujem hlavne ústretový prístup, neoceniteľné rady a aktivitu, ktorú vyvinuli. Spolupráca pri predaji prebehla opätovne bez akýchkoľvek prieťahov a problémov, nehnuteľnosť bola predaná (vyrezervovaná) behom dvoch týždňov, od prvej obhliadky. Zo strany maklérov bol zabezpečený kompletný právny servis a zabezpečenie
všetkých náležitostí týkajúcich sa spolupráce s úradmi, až po prevedenia finančných prostriedkov. Komunikáciu s oboma maklérmi hodnotím ako ústretovú a ich odbornosť ako vysoko kvalifikovanú. Každému, kto chce predať, respektíve kúpiť nehnuteľnosť a chce využiť spoluprácu s realitným maklérom môžem p. Poláčika a p. Šípa len a len odporučiť. 
Ešte raz ďakujem za spoluprácu.

02/2018 Jozef V. - byt Križná ul.

*****

Ing. Peter Horský - realitný expert

 

I was looking for a flat to buy in Bratislava for already 6 month, I saw many but nothing really at my taste, and to be honest all other broker didn’t have any professional skill. Mr.Horsky was the first one who ask me “What are you looking for, where…” In one month I vivited with him 5 flat, and 4 were what I was looking for, and I bought one of them. For the buying process, he has been very professional, explaining me everything, answering my questions, even where they were out of his range. Very professional broker, good men!

01/2018 David G. - byt Dobrovského ul. - kúpa

*****

Ing. Peter Horský - realitný expert

 

 

Thanks to Mr Horsky's very efficient service , we have been able to find a flat to buy in Bratislava in a very short time, buy it  and find tenants quickly.
Mr Horsky has a very good sense of customer :good understanding of customer's needs, high reactivity, patient, helpfull, reliable and honest. Moreover he speaks very good english. As foreigners, it was very useful. He took time to explain  us how real estate works in Slovakia, because we have some strong differences of process with our native country. We have recommended his name to friends, as he were recommended to us.

12/2017 Philippe a Dominique D. - byt Miletičova ul. - kúpa a prenájom

***** 

Peter Poláčik - šéfmaklér

S prácou vašich maklérov pánom Poláčikom a pánom Šípom som bol veľmi spokojný. Celý priebeh predaja nehnuteľnosti hodnotím vysoko kladne. Oceňujem profesionálny prístup, záujem o rýchly a seriózny predaj nehnuteľnosti a dôveru. Od začiatku až do konca predaja som zo strany NAJLEPŠÍCH MAKLÉROV cítil obrovskú dôveru. Ďakujeme.

12/2017 Peter K. - byt Farského ul.

*****

Ing. Peter Horský - realitný expert

 

S prístupom pána Horského som bol nadmieru spokojný. Jednal vždy vecne a férovo. O každom kroku, ktorý chcel vykonať, ma vždy vopred informoval, čo v dnešnej dobe nie je celkom samozrejmé. Všetko sme spoločne diskutovali a hľadali najlepšie riešenia. Mohol som sa od začiatku do konca celého procesu naňho spoľahnúť. Touto cestou by som sa chcel pánovi Ing. Horskému poďakovať za dobre odvedenú prácu a zároveň by som ho odporučil každému, kto vyžaduje korektný prístup.

10/2017 predávajúci - RD Agátova ul., Malinovo

*****

Ing. Peter Horský - realitný expert

 

Dovoľte nám vyjadriť úplnú spokojnosť so službami Vašej RK , zastúpenej p.Ing.Horským a to od jeho vstupu do jednania, počas jednaní s možnými kupujúcimi, až po úspešné uzavretie KZ a odovzdanie bytu novému majiteľovi. Jeho výkon bol profesionálny, vecný, komplexný, s "ťahom na bránu". Želáme mu aj Vašej RK ďalšie úspechy a ďakujeme. Ďakujeme Vám veľmi pekne, boli sme spokojní s Vašimi službami. Všetko bolo veľmi dobre nachystané vopred, bez komplikácií, bolo vidieť, že Vašu prácu robíte poctivo a nič nenechávate na náhodu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

06/2017 - Ivan a Daniela J., Petra J. - byt Pražská ul.

*****

Mgr. Andrej Šíp - realitný expert

Rád by som vyjadril maximálnu spokojnosť s celým priebehom predaja môjho bytu. Som dosť časovo zaneprázdnený a záležalo mi na kompletnom servise. Nezúčastňoval som sa z časových dôvodov na obhliadkach bytu a aj vo všetkom ostatnom som sa spoľahol na Mgr. Andreja Šípa a on moju dôveru nesklamal ani v najmenšom. Dokonca ma ešte prekvapil ako bránil moje záujmy a ako mu záležalo vo všetkom mi vyhovieť. A musím uznať, že som dosť náročný. Zároveň má moje uznanie za snahu o bezpečnosť a vyrovnanosť práv a povinností mňa ako predávajúceho a tak aj kupujúceho. Bolo to spravodlivé a fér a v tomto hlboko rešpektujem jeho profesionalitu. Radil som sa s ním aj ohľadom kúpy ďalšej nehnuteľnosti a vždy mi vedel dobre a ochotne poradiť. To by som u neho vyzdvihol asi najviac. Ochotu, ústretovosť a vždy mi dal pocit, že nevolám nevhod a nikdy som nemal pocit, že už príliš obťažujem. Sám ma pri tom dostatočne informoval o každom kroku. Vždy bol pripravený mi ďalší postup dokola opakovať a trpezlivo vysvetľovať aby som ho pochopil. Naozaj, klobúk dole za jeho trpezlivosť a jeho schopnosť ma vždy ukľudniť. Vravel, že keď ide „do tuhého“ a približuje sa podpis kúpnej zmluvy skoro každý aspoň trocha znervóznie a vtedy je jeho úlohou dodať všetkým zúčastneným istotu. Mňa najviac ukľudňovalo to, že som jasne videl, že rozumie tomu čo robí. Je právnik a vie vysvetliť všetko tak, že som to bez problémov pochopil. Vedel som potom, že sa na neho môžem spoľahnúť aj vo veciach ktoré už pochopiť buď nemám čas alebo ich jednoducho pochopiť nemusím. Pána Mgr. Andreja Šípa môžem všetkým bez zaváhania odporučiť. Je to odborník na svojom mieste. Jednoducho radosť predávať :)

04/2017 Erik V. - byt Tomášikova ul.

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

S prístupom RK som bol nadmieru spokojný a to hlavne z dôvodu, že RK zabezpečila kompletný servis, od úvodnej inzercie, nafotenia bytu, prehliadok až po kompletný právny servis pri podpise zmluvy. V prípade ako je ten môj, kedy sa klient nemá čas tomu až tak venovať, bol prístup RK úplne ideálny. Môj byt RK predala k mojej spokojnosti, prakticky bez toho, aby som do procesu akokoľvek zasahoval, čo bolo pre mňa úplne ideálne. Rozhodne by som chcel oceniť profesionálny a seriózny prístup pánov Poláčika a Šípa, ktorí na predaji pracovali.

03/2017 Roman U. - byt Ul. Československých Parašutistov

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

So službami spoločnosti ​Najlepší makléri som bol veľmi spokojný. Oceňujem najmä žiadne starosti z mojej strany, teda predávajúceho. Po podpísaní zmluvy o spolupráci som bol kontaktovaný len v prípade nevyhnutných informácií, alebo skutočností. Špeciálne by som vyzdvihol profesionálny prístup k práci p.Šípa. Všetko bolo z jeho strany organizované na vysokej úrovni, napr. nafotenie bytu, zhromažďovanie potrebných dokumentov, dohodnutie termínov, až po finálne podpisovanie zmluvy. V prípade, ak niekto z môjho okolia bude potrebovať služby realitnej kancelárie, jednoznačne Vás budem odporúčať.

02/2017 Marek K. - byt Čiernovodská ul.

*****

Ing. Peter Horský - realitný expert

Touto cestou sa Vám chcem poďakovať ako skvelému realitnému maklérovi za profesionálnu prácu pri kúpe, teraz už mojej, nehnuteľnosti. V prvom rade by som chcela oceniť Vašu ochotu pri realizácii všetkých náležitosti týkajúcich sa kúpy a prevodu nehnuteľnosti. Oceňujem taktiež Vašu zodpovednosť a serióznosť a zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti bez komplikácií až do úspešného konca, no v neposlednom rade ďakujem za Vaše cenné rady a upozornenia spojené s nadobudnutím nehnuteľnosti.

Ceníme si aktívny a osobný prístup pána Horského. Predaj bol úspešný a určite chcem makléra a kanceláriu odporučiť aj ostatným.

01/2017 Kornélia B., Ivan a Alexandra G. - byt Znievska ul.

*****

Ing. Peter Horský - realitný expert

Dobrý deň pán Ing. Peter Horský, chceme sa Vám poďakovať za dobrú prácu, ktorú ste odviedol pri úspešnom predaji našej nehnuteľnosti. Vieme, že nebola to ľahká úloha, vzhľadom na rôzne prekážky ako napríklad celkový stav bytového domu, nedoriešené súdne spory, naše časté pobyty v zahraničí a podobne. Napriek tomu bola Vaša práca vykonaná nad naše očakávania, urobil ste niektoré úkony naviac v náš prospech a preto sme mimoriadne spokojní. Komunikácia s Vami ako realitným maklérom bola vždy veľmi dobrá a profesionálna. Získal ste našu dôveru a patrí Vám poďakovanie.

01/2017 Zuzana a Ján P. - byt Nábělkova ul.

*****

Ing. Peter Horský - realitný expert

Veľmi sme boli spokojní so zodpovedným a profesionálnym prístupom pána Horského. Taktiež si ceníme veľmi vzácny ľudský prístup.
Predaj prebehol nad očakávanie rýchlo a hladko. Určite chceme vrelo odporučiť makléra a kanceláriu aj ostatným klientom.

S prácou makléra a kancelárie som bol maximálne spokojný, všetko prebehlo hladko. Aj keď som na poslednú chvíľu tesne pred Vianocami,
zmenil spôsob financovania, pán Horský bol flexibilný, ústretový a kľúče od mojej vysnívanej chaty som prevzal deň pred Vianocami.

12/2016 Valér a Mária Č., Peter O. - chata Limbach

*****

Ing. Peter Horský - realitný expert

 

Ďakujem realitnej kancelárii Poláčik, hlavne p. Horskému za pomoc pri predaji bytu. Prístup bol vždy profesionálny a veľmi ústretový,  od nafotenia bytu až po finálny predaj. Pána Horského ako sprostredkovateľa môžem len odporúčať.

Rada by som sa touto cestou poďakovala Petrovi Horskému za veľkú pomoc pri vybavovaní všetkých náležitosti súviasiacich s kúpou bytu. Ušetrilo mi to veľa času a energie a navyše spolupráca s pánom Horským bola veľmi príjemná a flexibilná.

12/2016 Lenka H., Martina K. - byt Beňovského ul.

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Ďakujem pánovi Poláčikovi za vynikajúco odvedenú prácu. Na začiatku som si ani nevedel predstaviť ako veľmi mi môže skúsený maklér pomôcť. Tam, kde už zlyhávala komunikácia medzi advokátmi, vedel pán Poláčik vždy nájsť východisko. Vedel ma upokojiť a vysvetliť mi situáciu, dokonca aj keď banka kupujúceho meškala s termínmi. Všetko bolo zo strany realitnej kancelárie dopredu dôkladne naplánované a zabezpečené. Tu som ocenil jeho profesionalitu, odbornosť a hlavne skúsenosti. Navyše som mal pocit, že sa vie vcítiť do mojej situácie. Jednoducho, že ma chápe. Svedčila o tom jeho nekonečná trpezlivosť pri komunikácii so mnou. Naozaj neľutujem, že som sa na neho obrátil.

11/2016 Marián M. - byt Bebravská ul.

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Veľké ĎAKUJEM Najlepším Maklérom za pomoc, ochotu a pravidelnú komunikáciu. Nakoľko žijem s manželkou v zahraničí, nechali sme voľnú ruku na celý priebeh kúpy nehnuteľnosti. Najlepší Makléri vytvorili spolu s ich hypotekárnym poradcom dokonalý tím a dotiahli našu kúpu rodinného domu úspešne až do konca. Všetky úkony až po zmluvy boli pripravené profesionálne a všetky termíny boli dodržané.   S pánom Poláčikom a pánom Šípom bola radosť spolupracovať a určite ich budem odporúčať. Prajem im veľa úspechov.

10/2016 Marek F. - dom Košúty, okres Galanta

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

So službami pána Poláčika sme boli maximálne spokojní. Od začiatku spolupráce s nami jednal férovo a na rovinu. Pri každom jednaní s kupujúcim nám bol plne k dispozícii on alebo jeho kolega. Pána Poláčika a jeho spoločnosť považujem za vysoko profesionálnu RK, ktorú môžem len a len odporúčať.

07/2016 Ingrid a Martin L. - dom Železná ul.

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

 

Dá sa iste konštatovať, že organizácia zmeny vlastníctva nehnuteľnosti i sprostredkovania, komunikácia medzi predávajúcimi a kupujúcimi, bola bezproblémová a veľmi korektná. Je potrebné zdôrazniť, že kúpa nehnuteľnosti bola komplikovanejšia tým, že ju bolo potrebné uskutočniť cez plnú moc, lebo kupujúci pôsobia v zahraničí. Všetky úkony, vrátane prípravy Zmluvy, boli pripravené profesionálne a prebehli bez akýchkoľvek problémov. Realitnú kanceláriu Najlepší makléri môžem bez váhania odporúčať aj ďalším klientom.

05/2016 Milan F. - dom Šúrska ul., Chorvátsky Grob

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Cez Najlepších maklérov som našla môj slniečkový bytík do ktorého som sa zaľúbila ihneď na prvý pohľad. Proces vybavenia hypotéky neprebiehal až tak ideálne ako sa mohlo zdať. "Vybuchol" mi môj finančný maklér a pár dní pred uplynutím rezervačnej zmluvy som sa ocitla v bode , kedy som nemala ani hypotéku a možno už ani bytík a ani rezervačnú zálohu. Nemala som už čo stratiť preto som nazbierala všetku odvahu a tvárou v tvár som objasnila situáciu p. Poláčikovi. Ten samozrejme prekvapenie z prístupu nepriamych "kolegov" v biznise nezakryl. Avšak ja som nečakala už asi nič no stala sa tá najvhodnejšia verzia. Pán Poláčik bez akýchkoľvek výčitiek, vyhrážok s uplynutím termínu rezervačnej zmluvy jednoducho bez kritiky mi podal pomocnú ruku. Ihneď zdvihol telefón a po mojom súhlase skontaktoval tím na ktorý sa môže spoľahnúť a ešte v ten deň dohodol stretnutie s pani hypotekárnou poradkyňou. Všetko nabralo ten správny smer a dotiahli sme to do úspešného konca a ja sa teším z môjho bytíku a jeho zariaďovania. Najlepší makléri dodržali všetko čo sľúbili. Boli maximálne korektní, proklientsky orientovaní, empatickí a profesionálny. Na záver možno len toľko, že titul Najlepší Makléri majú opodstatnene a najdôležitejšie milí budúci kupujúci komunikujte komunikujte komunikujte! Len tak Vám budú môcť pomôcť a nájsť riešenie danej situácie. Ja som bola asi trošku ojedinelý prípad , ale ak by sa Vám tiež prihodili nečakané zvraty, nevešajte hlavu vždy sa dá nájsť cesta. A práve títo profesionáli nato poznajú nástroje. Ďakujem ešte raz za všetko!

04/2016 Anastázia S. - byt Súhvezdna ul.

*****

Mgr. Andrej Šíp - realitný expert

Veľmi pekne Ďakujem maklérskej kancelárií POLÁČIK za profesionálne, včasné a bezproblémové zabezpečenie predaja bytu. Osobitne chcem poďakovať pánovi Mgr. Andrejovi Šípovi za jeho profesionálny a mimoriadne ústretový prístup pri jednaní, a to  od samého začiatku až do konečného sprostredkovania predaja bytu. Jeho ochota komunikovať a riešiť pracovné záležitosti aj v čase jeho osobného voľna je v súčasnosti málo vídaná a samozrejme neoceniteľná. Túto maklérsku kanceláriu vrelo odporúčam využiť ostatným záujemcom, ktorí chcú realizovať kúpu alebo predaj nehnuteľností alebo majú záujem o poradenstvo pri využití iných služieb s tým spojených. Želám Vašej kancelárii a obzvlášť p. Mgr. Šípovi veľa pracovných úspechov a mnoho ďalších spokojných klientov.

04/2016 Miroslav A. - byt Beňovského ul.

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Touto cestou sa chcem poďakovať najlepším maklérom za profesionálny  ľudský prístup pri kúpe  nášho bytu. Ďakujem za ochotu, pomoc, vysvetlenie a zodpovedanie mnohých nejasných otázok a tým k rýchlemu a hladkému priebehu kúpy nehnuteľnosti.

Ďakujem a odporúčam každému potencionálnemu zákazníkovi.

04/2016 Michal Š. - byt Toplianska ul.

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Musím uznať, že ako kupujúci sme boli s prístupom realitnej kancelárie p. Poláčika veľmi spokojní. Spolupracovali sme s p. Šípom, ktorý nám bol vždy nápomocný, naše požiadavky riešil čo najrýchlejšie to bolo možné a informoval nás o každom kroku, ktorý sa udial. Trpezlivo nám taktiež vysvetľoval veci, o ktorých sme dovtedy nepočuli. Kanceláriu p. Poláčika budeme určite odporúčať.

03/2016 Nikola S., Štefan K. - byt Ulica Pri Kríži

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Prístup maklérskej kancelárie Poláčik hodnotíme profesionálne. Nám - klientom poskytli servis, na základe ktorého sa pre nás kúpa nehnuteľnosti stala jednoduchšou. Bezproblémová komunikácia a ochota p. Šípa predznamenala hladký priebeh. Ďakujeme za spoluprácu.

Chcela by som sa touto cestou poďakovať aj v mene ostatných starých aj nových vlastníkov za výborne odvedenú prácu a skvelý prístup počas predaja našej nehnuteľnosti. Môžem len vrelo odporučiť spoluprácu s RK pod vedením p.Poláčika. S naším predajom nám pomáhal p.Šíp - skvelá spolupráca, splnenie dohodnutého, milý prístup.

02/2016 Peter V., Baroba T., Vieroslava G. - byt Mudrochova ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Z pohľadu kupujúceho môžem ohodnotiť celú spoluprácu s realitnou kanceláriou veľmi dobre. Pán Poláčik aj pán Šíp vedeli vždy veľmi jasne vysvetliť nasledujúce kroky ako aj odpovedať na moje otázky. Celá kúpa nehnuteľnosti tak prebehla bez problémov. Realitnú kanceláriu môžem len odporučiť.

01/2016 Hana M. - byt Jašíkova ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Chceli by sme sa poďakovať za vysoko profesionálny a najmä ľudský prístup pri kúpe nášho nového domova. Bezproblémová komunikácia s Vašou kanceláriou a profesionalita každého z Vás dávajú tie najlepšie referencie pre Vašu kanceláriu, ktorej servis môžem iba vrelo doporučiť.

01/2016 Martin G. - byt Fedákova ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Na prístupe pána Poláčika by som chcel vyzdvihnúť hlavne promptnosť v jednaní aj komunikácii. Pán Poláčik dodržal všetko na čom sme boli dohodnutí a celý predaj prebehol bez akýchkoľvek problémov. Hlavne si v dnešnej dobe cením dodržanie všetkých termínov.

12/2015 Jozef V. - byt Ulica Štefana Králika

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Chceli by sme sa Vám touto cestou poďakovať za vysoko profesionálny prístup a sprostredkovanie predaja našej nehnuteľnosti. Excelentnú komunikáciu a vystupovanie  pána Poláčika, profesionálne nafotenie a ústretovosť pána Šípa dávajú tie najlepšie referencie pre Vašu realitnú kanceláriu. Ešte raz veľká vďaka. Váš profesionálny servis, môžem len odporučiť.

10/2015 Erika a Karol C. - dom Ulica Jána Ondruša, Stúpava

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

 

Chceli by sme sa Vám aj Vášmu kolektívu poďakovať za veľkú trpezlivosť pri kúpe nášho bytu, všetky peripetie ohľadom hypotéky a papierovania sme vďaka Vám zvládli hladko, boli ste nám veľmi nápomocní, hlavne v takom citlivom období ako je očakávanie potomka. Určite Vás budeme odporúčať aj naším kamarátom a známym.

10/2015 Michaela K. - byt Krížna ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Ešte raz sa chcem pánovi Šípovi a pánovi Poláčikovi poďakovať za vysoko profesionálny prístup a pomoc pri kúpe bytu. Obzvlášť si cením Vašu trpezlivosť pri vybavovaní mojej hypotéky. Človek nekupuje nehnuteľnosť "každý deň", teda ma určité obavy z tohto dôležitého kroku a Vám sa to podarilo, vďaka kompletnému servisu, ich rozptýliť. Od prvého stretnutia v obhliadanom byte, cez stretnutia vo Vašej kancelárii, až po odovzdanie bytu - všetko prebiehalo hladko a korektne. Ešte raz ďakujem. Určite Vás budem odporúčať.

09/2015 Milan O. - byt Gallayová ulica

*****

Mgr. Andrej Šíp - realitný expert

Chceli by sme touto cestou poďakovať realitnej spoločnosti NajlepšíMakléri.sk za vysoko profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti, hlavne p. Šípovi. Počnúc pútavým nafotením nehnuteľnosti, cez ústretovú komunikáciu s oboma stranami až po úspešné dotiahnutie predaja nehnuteľnosti. Na p. Šípovi je vidieť, že ho práca baví a nerobí mu problém stretávať sa s klientmi aj vo večerných hodinách, čo obzvlášť oceňujem v tejto uponáhľanej dobe. Za inšpiratívny prístup ešte raz veľká vďaka.

08/2015 Branislav a Alexandra B. - byt Kulíškova ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Ďakujem za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Od prvého stretnutia s p.Poláčikom po odovzdanie bytu prebiehalo všetko hladko. Vysoko pozitívne hodnotím prácu a vystupovanie p. Poláčika. Je vždy dobre naladený, ochotný a pripravený vysvetliť, poradiť, pomôcť. Naozaj profesionálny a zodpovedný prístup, s ktorým som bola veľmi spokojná. Servis, ktorý ponúka táto spoločnosť, môžem len odporučiť.

07/2015 Zuzana V. - byt Drobného ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Thank you very much for making all the process so smooth!
Was a pleasure to work with you!

06/2015 Anca a Marius B. - byt Ulica Palisády

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

V dnešnom svete podnikania je to naozaj ťažké a nezáleží na tom, v akom odvetví. Preto som nikdy moc nedôveroval realitkám, vďaka nie zrovna dobrej povesti medzi ľuďmi. 

Odkedy som začal spolupracovať s Najlepsimakleri.sk, zmenil som názor a pohľad, pretože som sa dočkal naozaj seriózneho a korektného jednania na úrovni, ale aj profesionálnemu prístupu a pocitu dôvery. Mám síce približne rovnako veľkú firmu ako títo páni, no riadim sa jedným heslom: "Nezáleží na tom aká veľká firma ste, všetko je iba o prístupe!" A o tom som sa presvedčil.

Ďakujem za naše nové bývanie a vrelo odporúčam všetkým.

06/2015 Šimon Š. - byt Ulica Martina Granca 

*****

Peter Poláčik - šémaklér

Touto cestou by som sa chcel poďakovať realitným maklérom, pánovi Poláčikovi a pánovi Šípovi za bezproblémové sprostredkovanie môjho nového bývania, nového domova. Hneď ako som na internete našiel nehnuteľnosť, zaujala ma dobre nafotenými fotografiami bytu a jeho detailným popisom. Takže prvý dojem bol veľmi dobrý a bolo vidno, že si na tom dala realitná kancelária naozaj záležať. Pri prehliadke a ostatnej spolupráci sa mi to len potvrdilo, pretože pán Poláčik ako aj pán Šíp boli veľmi profesionálni, zodpovedali na všetky moje otázky a čo mi bolo sympatické, bol ich ľudský prístup a pozitívna nálada, kde som si hneď uvedomil, že sú to ľudia, ktorých práca baví a sú v nej dobrí. Takže ešte raz veľké ďakujem a určite túto maklérsku kanceláriu odporúčam všetkým, ktorí si hľadajú alebo predávajú svoje bývanie.

Ďakujem.

05/2015 Andrej G. - byt Priekopnícka ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér 

O realitných kanceláriách som nemala vysokú mienku, no pán Poláčik ako i pán Šíp zmenili môj názor na realitných maklérov. Osobný prístup, profesionalita, ľudskosť a ochota, s ktorými sa tu stretnete, vidíte veľmi zriedkavo. Od samého začiatku, ponuky nehnuteľnosti až po jej odovzdanie novému majiteľovi, sa maximálne s veľkou ochotou venovali každému jednému klientovi, mňa odbremenili od mnohých povinností, takmer o všetko sa starali oni a mňa len pravidelne  informovali. Moju nehnuteľnosť perfektne nafotili a vedeli na trhu ponúknuť tak, že mnohých zaujala a predala sa v dohodnutom termíne. Títo páni sú veľkí profesionáli  vo svojom odbore a so srdcom na mieste. Oceňujem taktiež neskutočnú pomoc a podporu, ktorú poskytli novému majiteľovi bytu. Túto realitnú kanceláriu budem odporúčať s veľkým potešením ďalej každému, kto bude riešiť bývanie. Ďakujem.

04/2015 Tatiana O. - byt Poľnohospodárska ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Dovoľte, aby som sa touto cestou poďakovala realitným maklérom pánovi Poláčikovi ako i pánovi Šípovi. Prekvapilo ma s akou ochotou, zodpovednosťou, serióznosťou, osobným prístupom a profesionalitou som sa stretla v tejto maklérskej kancelárii, na čo človek nie je zvyknutý. Dokázali ponúknuť a predať moju nehnuteľnosť podľa mňa expresne, s tým som vôbec nepočítala. Pán Poláčik ma skutočne previedol predajom úplne bezstarostne. Páčilo sa mi, že ako odborníci na správnom mieste, mi vedeli poradiť, perfektne nafotiť moju nehnuteľnosť, pravidelne ma o všetkom informovali, ako i to, že všetko si MK zabezpečovala bez mojej asistencie a mne zostalo iba podpísať zmluvu. Táto maklérska kancelária nemá chybu, som s ňou veľmi spokojná a veľmi rada a s čistým svedomím ju budem odporúčať priateľom a známym.

03/2015 Emília Č. - byt Páričkova ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Chcela by som sa poďakovať pánovi Poláčikovi za sprostredkovanie nového bývania na Stromovej ulici na bratislavských kramároch. Od prvého momentu sa pán Poláčik správal veľmi zodpovedne a ľudsky. Je to veľký profesionál vo svojom odbore. Všetky náležitosti ohľadom sprostredkovania novej nehnuteľnosti prebehli s absolútnou hladkosťou, nemusela som sa starať takmer o nič, pán Poláčik mi všetky papierovačky poskytol ako na podnose. Zodpovedne a na čas. Aj keď nemusel, pomohol mi aj s vybavením hypotéky. Pán Poláčik je mimoriadne seriózny a profesionálny realitný maklér.

02/2015 Viera P. - byt Stromová ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Vážení klienti, vrelo a naozaj úprimne odporúčam využiť služby RK pána Poláčika, lebo ako som bol spokojný z realizáciou celého priebehu sa len tak na Slovensku človek nestretne. Môžem povedať, že od zadania až po odovzdanie nehnuteľnosti bolo cítiť maximálnu profesionalitu a znalosť problematiky. Vrelo odporúčam využiť služby RK pána Poláčika.

 12/ 2014 - Jozef P. - byt Homolová ulica

Maklérsku kanceláriu POLÁČIK mi odporučil kamarát, ktorý je ich spokojný klient. Na prehľadnej stránke kancelárie ma oslovila nehnuteľnosť, ktorá bola veľmi detailne a precízne spracovaná a poskytla mi všetky nevyhnutné prvotné informácie. Nasledovala obhliadka bytu s maklérom, ktorý pôsobil profesionálnym dojmom a zodpovedal na každú otázku ohľadom nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť zodpovedala popisu, ktorý bol uvedený na webovej stránke ako aj na priloženom letáku, ktorý som obdržal pri obhliadke. Po rozhodnutí sa pre kúpu nehnuteľnosti všetky náležitosti zrealizovala kancelária. Všetky moje otázky, príp. iné aktivity, ktoré boli nevyhnutné na zrealizovanie obchodu sme dokázali vybaviť cez telefón efektívnym spôsobom. Jediná moja nevyhnutná prítomnosť bola pri podpise zmlúv a prevzatí bytu. So službami realitnej kancelárie ako aj s prístupom maklérov som veľmi spokojný a odporučil by som ju svojím známym. Určite by som jej služby využil aj v budúcnosti.

12/ 2014 - Slavomír Č. - byt Homolová ulica

*****

Peter Poláčik - šéfmaklér

Chcem sa poďakovať realitnej kancelárii hlavne realitným maklérom pánovi Poláčikovi a pánovi Šípovi za predaj mojej nehnuteľnosti v Bratislave nakoľko som ho sám nedokázal predať skoro rok. Predaj cez túto renomovanú RK prebehol rýchlo, bez starostí z mojej strany. Zažil som príjemné a pritom profesionálne vystupovanie zo strany tejto RK nakoľko som mal s inými RK trochu problém s vystupovaním a profesionalitou.  Som rád, že som si vybral práve túto realitnú kanceláriu. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a veľmi rád odporúčam každému potencionálnemu zákazníkovi.

11/ 2014 - Peter Z. - byt Jedľová ulica

*****

Mgr. Andrej Šíp - realitný expert

 

S vašou prácou sme boli spokojní. Priaznivo hodnotíme Vaše vystupovanie a prístup ku klientom s ochotou vysvetliť nejasnosti ohľadom nehnuteľnosti a jednotlivých krokov predaja/kúpi. Zaujali nás aj pekné fotografie k inzerátu, ktoré sa odlišujú od konkurencie. Odporúčali by sme Vás rodine a známym, ktorí budú riešiť kúpu, resp. predaj nehnuteľnosti. 

09/2014 - Lucia P. a Martin N. - dom Jánovce