Služby predávajúcim

Spolupráca. Dohodneme si s vami osobné stretnutie, na ktorom sa oboznámime s vašou nehnuteľnosťou. Pozorne si vypočujeme vaše predstavy ohľadom predaja. Odporučíme cenu nehnuteľnosti tak, aby bola konkurencieschopná na neustále meniacom sa trhu.  Kompletnou analýzou robíme – ocenenie nehnuteľnosti. Oboznámime Vás so všetkým, čo naša práca obnáša a nákladmi spojenými s predajom nehnuteľnosti. Uzavrieme spolu dohodu o sprostredkovaní.

 

Marketing. Na každú nehnuteľnosť ušijeme marketing na mieru. Poradíme ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj. Profesionálne nafotíme a upravíme fotografie s využitím kvalitnej foto techniky. Detailne a zaujímavo opíšeme Vašu nehnuteľnosť, bytový dom i okolie. Pôdorys je u nás samozrejmosťou.  Nehnuteľnosť umiestnime na náš web a na najvyhľadávanejšie realitné portály. Naviac využívame sociálne siete, direkt e-mail, online marketing, letáky, bannery, billboardy, časopisy... Aktívne odprezentujeme nehnuteľnosť záujemcom.

 

 

Manažment. Všetko môžete nechať na nás. Po úspešnom absolvovaní obhliadok s kupujúcim, podpíšeme rezervačnú zmluvu. Skompletizujeme všetky potrebné dokumenty. Náš advokát pripraví autorizované zmluvy. Ide o najvyššiu právnu ochranu, akú môžete pri predaji Vašej nehnuteľnosti získať. Žiadne poplatky u notára za overenie podpisov a na katastri pri zmene vlastníckeho práva. Rozhodnutie katastrálneho odboru  o povolení vkladu už do 20 dní, namiesto 30 dní. Dohliadneme na správny priebeh celého obchodu vrátane zaistenia notárskej úschovy. Odovzdanie nehnuteľnosti je na základe preberacieho protokolu.

 

 

Home-staging. Ide o doplnkovú službu k predaju. Ide o profesionálnu estetickú úpravu vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti s cieľom vyzdvihnúť jej prednosti a získať čo najlepšiu cenu pri predaji. Rýchlejšie predáte nehnuteľnosť.

 

 

 

Open house. Ide o hromadnú obhliadku. Open house alebo deň otvorených dverí je vynikajúci spôsob, ako získať veľa potenciálnych záujemcov v jeden deň. Zvyšuje sa možnosť rýchleho a v neposlednom rade výhodného predaja.

 

 

 

Popredajné poradenstvo. Podpísaním kúpnej zmluvy naša práca ešte nekončí. Zabezpečíme, aby predávajúci dostal všetky svoje peniaze na účet a kupujúci bol zapísaný ako vlastník na liste vlastníctva. Informujeme Vás o všetkých administratívnych úkonoch, ktoré súvisia s nadobudnutím nehnuteľnosti. Kde a ako treba urobiť prepis energií, prepis u správcu, nahlásiť zmenu vlastníctva... Pripomenieme vám daňové povinnosti. V prípade akýchkoľvek otázok, Vám vždy radi a ochotne pomôžeme.

 

 

 

Sťahovanie. Ide o doplnkovú službu k predaju. Pri sťahovaní spolupracujeme s preverenou externou firmou. Sťahovanie je stresujúce obdobie, cieľom je Vám to uľahčiť, aby ste nemali starosti a mohli sa zatiaľ venovať svojim povinnostiam.  Obhliadka a cenová ponuka je ZADARMO.

 

 

 

Rekonštrukcie. Pri rekonštrukcii spolupracujeme s preverenou externou firmou. Nechajte tieto starosti na odborníkov. Cenová ponuka je pripravená na mieru podľa konkrétnych požiadaviek a rozsahu prác. Rekonštrukcia bytu pozostáva z niekoľkých fáz, dôležitý je manažment v celom procese.

 

V prvom momente je dôležitý rozpočet, od neho sa odvíja 1. projekt interiéru - zameranie priestoru, návrh a vizualizácia interiéru, statický posudok, zabezpečenie a koordinácia stavby, zabezpečenie materiálov a predmetov u našich overených partnerov, návrh a realizácia atypického nábytku, kuchynskej linky, dverí, schodov a iných stolárskych výrobkov – všetko podľa požiadaviek klienta.

2. stavebné práce – dokončenie holobytov, domov a nebytových priestorov, rekonštrukcie bytov a bytových jadier. - demontáž a likvidácia zabudovaných predmetov, búracie práce, nové elektroinštalácie s revíznou správou, kúpeľne a WC – kompletáž sanity, vyrovnanie podlahy, pokládka podlahových krytín, nové omietky, stierkovanie a maľovanie bytu, kúrenie a vodoinštalácia, sadrokartónové stropy, priečky a podhľady, vymurovanie nových priečok, stavebné a obkladačské práce, výnos a odvoz sute a likvidácia na skládke, výmena okien, vchodových dverí.