Vyhľadávanie
V ponuke je 373 nehnuteľností.
Častá – veľkorysý rovinatý pozemok s krásnym výhľadom na Malé Karpaty
Cena:
99,00 €/m2
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Pezinok
Obec:Častá
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
 
ID inzerátu: 1303
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Častá – veľkorysý rovinatý pozemok s krásnym výhľadom na Malé Karpaty

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj veľkorysý slnečný pozemok v pokojnej časti obce Častá, s dobrou dostupnosťou do Trnavy aj Bratislavy.

Pozemok ideálneho obdĺžnikového tvaru, nachádzajúci sa v rozvíjajúcej sa časti obce Častá, je pripravený na výstavbu rodinného domu, prípadne viacerých rodinných domov formou menšieho developerského projektu. IS (prípojka na elektrickú sieť, rozvod plynu, verejný vodovod aj kanalizácia) sú na hranici pozemku, ktorý je z jednej strany ohraničený asfaltovou cestou. Pozemok má výbornú dopravnú dostupnosť do centra obce, ako aj do okolitých miest (Pezinok 15 km, Modra 9 km, Trnava 20 km), vrátane Bratislavy.
Dom postavený na tomto pozemku poskytne svojmu majiteľovi pokojné bývanie s výhľadom na Malé Karpaty a zároveň na dosah všetkej občianskej vybavenosti.

Technické parametre pozemku:
- rovinatý pozemok
- optimálny, takmer obdĺžnikový tvar (šírka cca 43m, dĺžka cca 101m)
- celková plocha pozemku 4 400 m2
- asfaltová prístupová cesta
- inžinierske siete na hranici (elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia a verejný rozvod vody)
- bezbariérový prístup
- orientácia JZ
- UPI – rozvojový zámer: výstavba RD v existujúcej zástavbe – k nahliadnutiu v RK

Okolie:
V blízkosti pozemku sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: autobusová zástavka - napojenie na Trnavu aj Pezinok, potraviny, pošta, lekáreň, kostol, čerpacia stanicu, ZŠ, MŠ, pizzeria, reštaurácia. Do centra Bratislavy je autom 20 min.
Obec Častá ležiaca na okraji malých Karpát, sa nachádza v Bratislavskom samosprávnom kraji, v okrese Pezinok, ako súčasť Malokarpatského regiónu, je dynamicky rozvíjajúca sa obec s približne 2 500 obyvateľmi.
Častá je obec s výbornou vidieckou infraštruktúrou. Je tu materská a základná škola 1-9, sú tu viaceré obchody a reštaurácie, je tu výborná pekáreň, tenisové kurty. V obci pôsobia ochotnícky súbor Divadlo na kolene a spevácky súbor. Obec a okolie žije čulým kultúrnym a spoločenským životom.

Obec Častá je obľúbená aj pre aktívny relax v lete ako aj v zime. V neďalekom okolí je mesto Modra a Pezinok, ktoré sú mestami vína, osobností, keramiky, množstva pamiatok. Blízkosť lesov ponúka prechádzky, turistiku a cykloturistiku v početných trasách. Nad obcou sa týči hrad Červený kameň na ktorom sa pravidelne organizujú spoločenské a kultúrne podujatia.

CENA: 99,- / m2, vrátane sprostredkovateľskej provízie a právneho servisu

Ponúkame kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností:

ŽIADNE ĎALŠIE POPLATKY
Všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastrálnom úrade HRADÍME ZA VÁS, pri riešení hypotéky prostredníctvom našej kancelárie hradíme bankové poplatky.

NAJVYŠŠIA PRÁVNA OCHRANA
Bezpečnosť obchodu GARANTOVANÁ AUTORIZOVANÝMI ZMLUVAMI. Všetky zmluvy a dokumenty sú vypracované našou právnou kanceláriou špecializujúcou sa na realitné právo.

POSTARÁME SA O VÁS OD A PO Z
Pokojne vás prevedieme celým obchodom - od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov novému majiteľovi. Zabezpečíme BEZPLATNE MARKETING šitý na mieru vašej nehnuteľnosti. Bezplatne získate DAŇOVÉ PORADENSTVO spojené s predajom nehnuteľnosti. A pomôžeme vám nájsť nový domov.

AJ MAKLÉRA MÔŽETE MAŤ RADI :-)

KONTAKT

Ing. Mgr. Helena Prelecová
0948 061 874
prelecova-ZVNC-najlepsimakleri.sk
www.NajlepsiMakleri.sk

© Copyright NajlepšíMakléri.sk, s.r.o. – Fotografie, obrázky, videá a texty
sú autorským dielom a majetkom spoločnosti NajlepšíMakléri.sk, s.r.o