Vyhľadávanie
V ponuke je 356 nehnuteľností.
Exkluzívna ponuka z Novej Dedinky - 5i RD, 306 m2 na 14 á pozemku
Cena:
580 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Nová Dedinka
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:5
Úžitková plocha:350 m2
Plocha pozemku:1453 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
 
ID inzerátu: 1220
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívna ponuka z Novej Dedinky - 5i RD, 306 m2 na 14 á pozemku

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny dispozične veľmi dobre riešený 5i jednopodlažný RD (typ bungalov) so zimnou záhradou umiestnený na veľkorysom 14 á pozemku v obci Nová Dedinka s veľkou dvoj-garážou. Aktuálna dispozícia poskytuje dve oddeliteľné plnohodnotné bytové jednoty so samostatnými vchodmi.
Ak Vás nebaví život v meste a chcete ho vymeniť za príjemné a pokojné bývanie v rodinnom dome, kde máte prírodu na dosah a nechcete sa vzdať dostupnosti do mesta ani občianskej vybavenosti, tak ste na správnom mieste. Z Novej Dedinky ste v Bratislave do 25min.

Tento veľký 5-izbový RD so zimnou záhradou a dvoj-garážou v tichej a kľudnej ulici, ale priamo v intraviláne obce, je vhodnou voľbou pre každého, kto si chce splniť svoj sen a vymeniť bývanie v meste za bývanie v priestrannom rodinnom dome so záhradou, ktorá poskytuje deťom priestor na každodenné šantenie a dospelým na oddych a relax ale aj možnosť realizácie sa v pestovaní vlastných bio plodín. Pokojné a tiché prostredie dáva dobré vyhliadky pre pohodové bývanie.
Neďaleko od domu sa nachádza Lesopark ako stvorený na prechádzku s vašim štvornohým priateľom, či romantickú prechádzku vo dvojici, tok riečky Čierna Voda a cyklotrasa, smerujúca cez úžasnú prírodu popri rieke až do Bernolákova a Ivanky pri Dunaji. Blízkosť prírody si môžete užiť aj pri korčuľovaní, člnkovaní či rybolove na neďalekom Malom Dunaji. V obci sa tiež nachádza nádherný športový areál s ihriskami pre futbal, tenis, basketbal, volejbal, ... a detské ihrisko s oddychovou zónou.

Nová Dedinka poskytuje aj kompletnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, niekoľko potravín, obchody, detský lekár aj lekár pre dospelých, lekáreň, reštaurácie, pošta, čerpacia stanica, knižnica, niekoľko detských ihrísk, verejné altánky s možnosťou opekania, oddychové zóny pozdĺž toku Čierna Voda. Obec Nová Dedinka vznikla v roku 1960 zlúčením dvoch pôvodných obcí Dedinka pri Dunaji a Nová Ves pri Dunaji a dnes patrí medzi najvyhľadávanejšie v okolí Bratislavy, od ktorej je vzdialená menej ako 20 km. Dostupnosť do Bratislavy je viacerými trasami, či autom vlakom alebo autobusmi. Od okresného mesta Senec je vzdialená 7 km. Bezpečnosť lokality a dobrí susedia sú základom šťastného bývania.

DOM
Nová Dedinka – Nová ulica
podlažie: 1 + využiteľné podkrovie
kompletná rekonštrukcia a nová rozširujúca dostavba v r. 2013
plocha: obytná – 306 m2 + 2x terasa + garáž – 46 m2
pozemok: 1453 m2
orientácia: terasy a zimná záhrada – J

Dnešné dispozičné riešenie domu vzniklo modernou prístavbou k pôvodnému rodinnému domu, ktorý bol plne rekonštruovaný, vrátane zateplenia a tepelnej izolácie stropu. Dnes poskytuje dve samostatné plnohodnotné bytové jednotky využiteľné buď ako dvojgeneračné bývanie alebo spojenie bývania a biznisu. Jednoduchým prepojením je tento dom pripravený poskytnúť pohodlné a priestranné bývanie viacpočetnej rodine, kde si každý člen nájde svoje súkromie. Detailná dispozícia je uvedená v pôdoryse v galérii fotografií.
Za povšimnutie stojí:
+ dva nezávislé zdroje kúrenia – plynový kotol a krb s teplovzdušnými rozvodmi
+ solárne panely na teplú vodu
+ veľká sauna s dvoma režimami – suchá a infra
+ zimná záhrada a vonkajšie terasy
+ veľký šatník
+ priestranná technická miestnosť s dostatkom úložných priestorov
+ samostatne stojaca dvoj-garáž
+ vlastná čistička odpadných vôd so sedimentačnou časťou
+ záhradný domček a priestranný altánok pre vonkajšie posedenie
+ prístup na pozemok z dvoch strán (V aj Z)
+ veľkorysý 14 árový pozemok s okrasnou parkovou aj úžitkovou časťou

MALI BY STE EŠTE VEDIEŤ:
+ dom sa predáva zariadený vrátane spotrebičov
+ podkrovie poskytuje veľký úložný priestor
+ dom je najneskôr voľný od 15.09.2022

CENA:
580 000 €, vrátane sprostredkovateľskej provízie a právneho servisu

Ponúkame kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností:

ŽIADNE ĎALŠIE POPLATKY
Všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastrálnom úrade HRADÍME ZA VÁS, pri riešení hypotéky prostredníctvom našej kancelárie hradíme bankové poplatky.

NAJVYŠŠIA PRÁVNA OCHRANA
Bezpečnosť obchodu GARANTOVANÁ AUTORIZOVANÝMI ZMLUVAMI. Všetky zmluvy a dokumenty sú vypracované našou právnou kanceláriou špecializujúcou sa na realitné právo.

POSTARÁME SA O VÁS OD A PO Z
Pokojne vás prevedieme celým obchodom - od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov novému majiteľovi. Zabezpečíme BEZPLATNE MARKETING šitý na mieru vašej nehnuteľnosti. Bezplatne získate DAŇOVÉ PORADENSTVO spojené s predajom nehnuteľnosti. A pomôžeme vám nájsť nový domov.


AJ MAKLÉRA MÔŽETE MAŤ RADI :-)

KONTAKT
Ing. Mgr. Helena Prelecová
0948 061 874
prelecova-ZVNC-najlepsimakleri.sk
www.NajlepsiMakleri.sk

© Copyright NajlepšíMakléri.sk, s.r.o. – Fotografie, obrázky, videá a texty