Vyhľadávanie
V ponuke je 333 nehnuteľností.
Jedinečná ponuka – ideálny stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kvetoslavov
Cena:
199 999,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Kvetoslavov
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 1123
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Jedinečná ponuka – ideálny stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kvetoslavov

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rovinatý a slnečný stavebný pozemok v pokojnej a krásnej časti obce Kvetoslavov, Rozárium s dobrou dostupnosťou do Bratislavy aj Dunajskej Stredy.

Pozemok ideálneho - obdĺžnikového tvaru, nachádzajúci sa v rozvíjajúcej sa časti obce Kvetoslavov, je pripravený na výstavbu rodinného domu s prípojkou na elektrickú sieť, rozvod plynu, optický internet, verejný vodovod aj kanalizáciu. Pozemok má výbornú dopravnú dostupnosť, k najbližšej železničnej stanici s parkoviskom je cca 15 minút pešo, autom na novovybudovanú R7 je to 1 km, 4 km do XBionix v meste Šamorín (športové a relaxačné vyžitie).
Dom postavený na tomto pozemku poskytne svojmu majiteľovi pokojné bývanie na vidieku, no v blízkosti veľkomesta a všetkej občianskej vybavenosti. V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť, ako základná škola, potraviny, pekáreň, pošta, lekáreň a autobusová a vlaková zastávka. Obec rastie na hodnote vďaka priamemu prístupu na rýchlostnú cestu R7 do Bratislavy (15 min. autom) a možnosť využitia železničnej dopravy (15 min. pešo k vlakovej zastávke).

Technické parametre pozemku:
- optimálny – obdĺžnikový tvar (cca 26 x 31,5 m)
- celková plocha pozemku 819 m2
- betónová prístupová cesta,
- inžinierske siete na hranici (optický internet, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia a verejný rozvod vody)
- bezbariérový prístup

Obec Kvetoslavov, nachádza sa v Trnavskom samosprávnom kraji, v okrese Dunajská Streda, je dynamicky rozvíjajúca sa obec s približne 1200 obyvateľmi. Obec ležiaca len 4 km severovýchodne od mesta Šamorín v Podunajskej nížine, v západnej časti Žitného ostrova. Blízkosť hlavného mesta Slovenskej republiky (cca15 km) robí z nej prímestskú oblasť s kompletnou občianskou vybavenosťou (škôlka, škola, obchody, reštaurácie a pod.) a poskytuje rodinné zázemie a bývanie v blízkosti Bratislavy. Vlaková doprava aj priamy výjazd na diaľnicu urobila z obce Kvetoslavov veľmi vyhľadávané miesto bývania.


CENA: 199 999,- €

Ponúkame kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností:

ŽIADNE ĎALŠIE POPLATKY
Všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastrálnom úrade HRADÍME ZA VÁS, pri riešení hypotéky prostredníctvom našej kancelárie hradíme bankové poplatky.

NAJVYŠŠIA PRÁVNA OCHRANA
Bezpečnosť obchodu GARANTOVANÁ AUTORIZOVANÝMI ZMLUVAMI. Všetky zmluvy a dokumenty sú vypracované našou právnou kanceláriou špecializujúcou sa na realitné právo.

POSTARÁME SA O VÁS OD A PO Z
Pokojne vás prevedieme celým obchodom - od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov novému majiteľovi. Zabezpečíme BEZPLATNE MARKETING šitý na mieru vašej nehnuteľnosti. Bezplatne získate DAŇOVÉ PORADENSTVO spojené s predajom nehnuteľnosti. A pomôžeme vám nájsť nový domov.

AJ MAKLÉRA MÔŽETE MAŤ RADI :-)

KONTAKT

Ing. Mgr. Helena Prelecová
0948 061 874
prelecova-ZVNC-najlepsimakleri.sk
www.NajlepsiMakleri.sk

© Copyright NajlepšíMakléri.sk, s.r.o. – Fotografie, obrázky, videá a texty
sú autorským dielom a majetkom spoločnosti NajlepšíMakléri.sk, s.r.o