Naša práca

 

Spolupráca. Dohodneme si s Vami stretnutie priamo na nehnuteľnosti. Pozorne si vypočujeme Vaše predstavy ohľadom predaja. Odporučíme cenu nehnuteľnosti tak, aby bola konkurencieschopná na neustále meniacom sa trhu.  Oboznámime Vás so všetkým, čo naša práca obnáša a nákladmi spojenými s predajom nehnuteľnosti. Uzavrieme spolu dohodu o sprostredkovaní.

 

 

Marketing. Na každú nehnuteľnosť ušijeme marketing na mieru. Poradíme ako pripraviť nehnuteľnosť na predaj. Profesionálne nafotíme a upravíme fotografie s využitím kvalitnej fototechniky. Detailne a lákavo opíšeme Vašu nehnuteľnosť, bytový dom i okolie. Pôdorys je u nás samozrejmosťou.  Nehnuteľnosť umiestnime na náš web a na najvyhľadávanejšie realitné portály. Naviac využívame sociálne siete, direct mail, online marketing, letáky, bannery, billboardy, časopisy... Aktívne odprezentujeme nehnuteľnosť záujemcom.

 

 

Manažment. Všetko môžete nechať na nás. Po úspešnom absolvovaní obhliadok s kupujúcim, podpíšeme rezervačnú zmluvu. Skompletizujeme všetky potrebné dokumenty. Náš advokát pripraví autorizované zmluvy. Ide o najvyššiu právnu ochranu, akú môžete pri predaji Vašej nehnuteľnosti získať. Žiadne poplatky u notára za overenie podpisov a na katastri pri zmene vlastníckeho práva. Rozhodnutie správy katastra  o povolení vkladu už do 20 dní, namiesto 30 dní. Dohliadneme na správny priebeh celého obchodu vrátane zaistenia notárskej úschovy. Odovzdanie nehnuteľnosti je na základe preberacieho protokolu.

 

 

Popredajné poradenstvo. Podpísaním kúpnej zmluvy naša práca ešte nekončí. Dohliadneme, aby predávajúci dostal všetky svoje peniaze na účet a kupujúci bol zapísaný ako vlastník na liste vlastníctva. Informujeme Vás o všetkých administratívnych úkonoch, ktoré súvisia s nadobudnutím nehnuteľnosti. Kde a ako treba urobiť prepis energií, prepis u správcu, nahlásiť zmenu vlastníctva... Pripomenieme vám daňové povinnosti. V prípade akýchkoľvek otázok, Vám vždy radi a ochotne pomôžeme.